Zpracování účetnictví

Úvodem mi dovolte blíže se představit

Jmenuji se Alena Jelínková a od roku 1993 nabízím své služby v oblasti zpracování účetnictví, mzdového účetnictví, poradenství nebo zpracování veškerých daní – DPH, silniční daň apod. Při využití mých služeb za Vás mohu komunikovat s finančními úřady, Pražskou správou sociálního zabezpečení a všemi zdravotními pojišťovnami. Dle Vašich požadavků Vám mohu tisknout potřebné sestavy pro Váš přehled.

O zpracování účetnictví se starám, jak živnostníkům, tak i firmám s rozsáhlejší agendou. Ke každému klientovi se vždy snažím přistupovat individuálně, dle jeho potřeb s cílem docílit daňové optimalizace, podle aktuálních daňových zákonů. Samozřejmostí je pak i spolupráce s daňovými poradci.

Mezi mé nabízené služby patří vedení účetnictví Praha a mnoho dalšího

S čím se na mě klienti nejvíce obrací

I přesto, že poskytuji širokou nabídku účetních služeb moji klienti nejvíce využívají vedení účetnictví plátců DPH, daňové přiznání právnických a fyzických osob či daňovou evidenci neplátců DPH. Staňte se také i vy mým spokojeným klientem a mějte vedení své daňové evidence v pořádku a bez jakýchkoliv starostí.

Vedení účetnictví plátců DPH
0%
Daňová přiznání právnických a fyzických osob
0%
Daňová evidence neplátců DPH
0%

Účetnictví vedu v účetním systému POHODA

Účetní program POHODA je ideálním řešením nejen pro daňovou evidenci a účetnictví, ale také pro evidenci obalů, knihu jízd a mnoho dalších činností. Účetnictví a fakturace tvoří jednu nejdůležitějších částí firemní administrativy. Z toho důvodu je účetní systém POHODA optimalizován tak, aby umožňoval co možná nejefektivnější práci.

Vedení účetnictví Praha kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Můžete mi samozřejmě také zavolat nebo napsat email. Pokud preferujete osobní jednání, ráda Vás přivítám v mé kanceláři.

  Fakturační údaje:

  ADMIS – Alena Jelínková
  IČ: 49701070

  Kontaktní údaje:

  Mobil: +420 604 618 298
  Telefon: +420 222 364 018

  Adresa a pracovní doba:

  Donovalská 1658/30 149 00 Praha 4 – Chodov
  PO – PÁ 8 – 19 hod (osobní jednání po domluvě)