O FIRMĚ

Seznamte se se mnou

Jmenuji se Alena Jelínková. Vedením účetnictví a poradenstvím se zabývám již od roku 1993. Pracuji a bydlím v Praze 4, Jižní Město. Moje činnost je široká. Vedu účetnictví a daňovou evidenci většinou živnostníkům, ale i firmám s rozsáhlejší agendou.

Vždy se snažím docílit daňové optimalizace. Zabývám se nejenom vedením účetnictví, ale i mzdovým účetnictvím a s tím související personalistikou – napsání pracovních smluv, dohod a veškerých otázek okolo zaměstnanců.

S čím se na mě klienti nejvíce obrací

I přesto, že poskytuji širokou nabídku účetních služeb moji klienti nejvíce využívají právě tyto služby. Staňte se mým klientem a mějte vedení své daňové evidence bez jakýchkoliv starostí.

Vedení účetnictví plátců DPH
0%
Daňová přiznání právnických a fyzických osob
0%
Daňová evidence neplátců DPH
0%

Jakými účetními službami se zabývám

Moje firma se zabývá i zpracováním veškerých daní – DPH, silniční daň apod. Jsem pro Vás (za Vás) i v kontaktu s finančními úřady, Pražskou správou sociálního zabezpečení, všemi zdravotními pojišťovnami. Samozřejmě není problém na základě plné moci za Vás zařídit veškeré chození na všechny instituce (kontroly, přihlášky, odhlášky organizací a zaměstnanců apod.).

Pomáhám začínajícím podnikatelům formou konzultace ohledně daňových zákonů. Dále Vám mohu vystavovat daňové doklady pro Vaše klienty. Dle Vašich požadavků Vám mohu tisknout potřebné sestavy pro Váš přehled. Spolupracuji i s daňovými poradci.