Vedení účetnictví Praha

Úvodem bych se Vám ráda trochu blíže představila

Jmenuji se Alena Jelínková a již od roku 1993 nabízím poradenství a vedení účetnictví Praha. Účetnictví a daňovou evidenci vedu, jak živnostníkům, tak i firmám s rozsáhlejší agendou. Kromě vedení účetnictví se zabývám mzdovým účetnictvím a s tím související personalistikou. Ke každému klientovi vždy přistupuji individuálně, dle jeho potřeb.

Zabývám se také zpracováním veškerých daní – DPH, silniční daň apod. Mohu za Vás komunikovat s finančními úřady, Pražskou správou sociálního zabezpečení a všemi zdravotními pojišťovnami. Dle Vašich požadavků Vám mohu tisknout potřebné sestavy pro Váš přehled. Vždy se snažím docílit daňové optimalizace, dle aktuálních daňových zákonů. Samozřejmostí je pak i spolupráce s daňovými poradci.

Mezi mé nabízené služby patří vedení účetnictví Praha a mnoho dalšího

S čím se na mě klienti nejvíce obrací

I přesto, že poskytuji širokou nabídku účetních služeb moji klienti nejvíce využívají vedení účetnictví plátců DPH, daňové přiznání právnických a fyzických osob či daňovou evidenci neplátců DPH. Staňte se také i vy mým spokojeným klientem a mějte vedení své daňové evidence v pořádku a bez jakýchkoliv starostí.

Vedení účetnictví plátců DPH
0%
Daňová přiznání právnických a fyzických osob
0%
Daňová evidence neplátců DPH
0%

Účetnictví vedu v účetním systému POHODA

Účetní program POHODA je ideálním řešením nejen pro daňovou evidenci a účetnictví, ale také pro evidenci obalů, knihu jízd a mnoho dalších činností. Účetnictví a fakturace tvoří jednu nejdůležitějších částí firemní administrativy. Z toho důvodu je účetní systém POHODA optimalizován tak, aby umožňoval co možná nejefektivnější práci.

Vedení účetnictví Praha kontaktní formulář

Nabízím Vám několik možností, jak mě kontaktovat. Můžete využít kontaktní formulář, zavolat nebo napsat email. V případě, že preferujete osobní jednání, ráda Vás přivítám v mé kanceláři.

  Fakturační údaje:

  ADMIS – Alena Jelínková
  IČ: 49701070

  Kontaktní údaje:

  Mobil: +420 604 618 298
  Telefon: +420 222 364 018

  Adresa a pracovní doba:

  Donovalská 1658/30 149 00 Praha 4 – Chodov
  PO – PÁ 8 – 19 hod (osobní jednání po domluvě)